L6983C33QTR
Numărul produsului DigiKey
497-L6983C33QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-L6983C33QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-L6983C33QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L6983C33QTR
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 3A 16QFN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 3A Plăcuță expusă 16-WFQFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L6983C33QTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
16-QFN (3x3)
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
38V