IPS4260LMTR
Numărul produsului DigiKey
497-IPS4260LMTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-IPS4260LMTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-IPS4260LMTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPS4260LMTR
Descriere
HTSSOP 20 4.4 PITCH 0.65 EXPAD
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 2A 20-HTSSOP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rds pornit (tipic)
260mOhm
Prod.
Tip intrare
Fără inversare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Semnalizator de stare
Stare piesă
Activ
Protecție la defecțiune
Limitare curent (reglabilă), detectare sarcină deschisă, supratemperatură, scurtcircuit, UVLO
Tip comutator
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Număr de ieșiri
4
Grad
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Calificare
Configurație ieșire
Parte inferioară
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Canal-N
Pachet dispozitiv furnizor
20-HTSSOP
Interfață
Logic
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
55V – 60V
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
2A