FERD30M45CT
Numărul produsului DigiKey
497-13530-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FERD30M45CT
Descriere
DIODE ARRAY FERD 45V 15A TO-220
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 45 V 15A Orificiu străpuns TO-220-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FERD30M45CT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
470 mV @ 15 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Fără timp de recuperare > 500mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
600 µA @ 45 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
FERD (diodă redresoare efect de câmp)
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
45 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
15A