EVLVIP16L-4WFN
Numărul produsului DigiKey
497-8838-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EVLVIP16L-4WFN
Descriere
EVAL BOARD FOR VIPER16
Referință client
Descriere detaliată
VIPer16 VIPer™ plus c.a./c.c., Parte laterală principală 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
250mA
Producător
STMicroelectronics
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Serie
Topologie regulator
Contracurent
Ambalaj
Cutie
Frecvență - Comutare
60kHz
Stare piesă
Inactual
Conținut
Placă (plăci)
Destinație principală
c.a./c.c., Parte laterală principală
IC/piesă utilizată
VIPer16
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
Notă
Putere - Ieșire
4W
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
16V