EVL6599A-90WADP
Numărul produsului DigiKey
497-10542-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EVL6599A-90WADP
Descriere
EVAL BOARD FOR L6563 L6599
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
L6563, L6599 - c.a./c.c., Latură principală și PFC 1 ieșire izolată Placă de evaluare ieșiri
Curent - Ieșire
4,7A
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Ambalaj
Vrac
Topologie regulator
Rezonant
Frecvență - Comutare
90kHz
Destinație principală
c.a./c.c., Latură principală și PFC
Ieșiri și tip
1 ieșire izolată
IC/piesă utilizată
L6563, L6599
Putere - Ieșire
90W
Notă
Tensiune - Ieșire
19V