EVL6591-90WADP
Numărul produsului DigiKey
497-8335-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EVL6591-90WADP
Descriere
EVAL BOARD FOR L6563 L6591
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
L6563, L6591 - c.a./c.c., Latură principală și PFC 1 ieșire izolată Placă de evaluare ieșiri
Curent - Ieșire
7,5A
Tensiune - Intrare
88 – 264V c.a.
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Semi-punte asimetrică
Frecvență - Comutare
100kHz
Destinație principală
c.a./c.c., Latură principală și PFC
Ieșiri și tip
1 ieșire izolată
IC/piesă utilizată
L6563, L6591
Putere - Ieșire
90W
Notă
Tensiune - Ieșire
12V