EVL6566B-65W-QR
Numărul produsului DigiKey
497-10165-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EVL6566B-65W-QR
Descriere
EVAL BOARD FOR L6566B
Referință client
Descriere detaliată
L6566B - c.a./c.c., Parte laterală principală 1 ieșire izolată Placă de evaluare ieșiri
Curent - Ieșire
3,42A
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Contracurent
Frecvență - Comutare
165kHz
Destinație principală
c.a./c.c., Parte laterală principală
Ieșiri și tip
1 ieșire izolată
IC/piesă utilizată
L6566B
Putere - Ieșire
65W
Notă
Tensiune - Ieșire
19V