EVL6566A-75WADP
Numărul produsului DigiKey
497-6449-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EVL6566A-75WADP
Descriere
EVAL BOARD L6563 L6566A TSM1014
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Curent - Ieșire
4A
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Ambalaj
Cutie
Frecvență - Comutare
65kHz
Destinație principală
c.a./c.c., Parte laterală principală și secundară cu PFC
Ieșiri și tip
1 ieșire izolată
IC/piesă utilizată
L6563, L6566A, TSM1014
Putere - Ieșire
75W
Notă
Tensiune - Ieșire
19V