EVL6564-100W
Numărul produsului DigiKey
497-10164-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EVL6564-100W
Descriere
EVAL BOARD FOR L6564
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
L6564 - c.a./c.c., Parte laterală principală 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
Producător
STMicroelectronics
Tensiune - Intrare
90 – 265V c.a.
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Amplificare
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
40kHz
Destinație principală
c.a./c.c., Parte laterală principală
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
L6564
Putere - Ieșire
100W
Notă
Tensiune - Ieșire
400V