EVL6562A-400W
Numărul produsului DigiKey
497-8249-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EVL6562A-400W
Descriere
EVAL BOARD FOR L6562A
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
L6562A Corecție factor de putere Gestionare putere Placă de evaluare
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
IC/piesă utilizată
L6562A
Producător
STMicroelectronics
Atribute principale
400W, Ieșire 400V, Intrare 90 – 265V c.a.