EVL400W-EUPL7
Numărul produsului DigiKey
497-EVL400W-EUPL7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EVL400W-EUPL7
Descriere
EVAL BOARD L4984D L6699D SRK2001
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
33A
Producător
STMicroelectronics
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Ambalaj
Vrac
Topologie regulator
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
Destinație principală
c.a./c.c., Parte laterală principală și secundară cu PFC
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire izolată
IC/piesă utilizată
L4984D, L6699D, SRK2001
Putere - Ieșire
400W
Notă
Tensiune - Ieșire
12V