ESDA8V2-1J | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ESDA8V2-1J |
Descriere | TVS DIODE 5VWM 20VC SOD323 |
Referință client | |
Descriere detaliată | 20V Clemă 25A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ESDA8V2-1J Modele |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 25A (8/20µs) |
Prod. | Putere - Impuls maxim 500W |
Serie | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Inactual | Capacitanță la frecvență 210pF la 1MHz |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 5V | Pachet/cutie SC-76, SOD-323 |
Tensiune - Străpungere (Min) 8,2V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 20V | Număr produs de bază |