ESDA6V1-5M6
Numărul produsului DigiKey
497-5779-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5779-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5779-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA6V1-5M6
Descriere
TVS DIODE 3VWM 6UQFN
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 6-µQFN (1,45x1,0)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESDA6V1-5M6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
100W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Inactual
Capacitanță la frecvență
70pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Canale unidirecționale
5
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3V
Pachet/cutie
6-UFDFN
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V