ESDA25SC6Y
Numărul produsului DigiKey
497-13421-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-13421-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-13421-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA25SC6Y
Descriere
TVS DIODE 24VWM 51VC SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
51V Clemă 10A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6
Modele EDA/CAD
ESDA25SC6Y Modele
Putere - Impuls maxim
300W
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
4
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
25V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
51V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10A (8/20µs)