ESDA25LY | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ESDA25LY |
Descriere | TVS DIODE 24VWM 43VC SOT23-3 |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 43V Clemă 7A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ESDA25LY Modele |
Categorie | Putere - Impuls maxim 300W |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Serie | Aplicații – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 150°C (TJ) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 2 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 24V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 25V | Pachet/cutie TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 43V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 7A (8/20µs) | Număr produs de bază |