ESDA25LY
Numărul produsului DigiKey
497-10785-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10785-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10785-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA25LY
Descriere
TVS DIODE 24VWM 43VC SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
43V Clemă 7A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Modele EDA/CAD
ESDA25LY Modele
Putere - Impuls maxim
300W
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
2
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
25V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
43V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7A (8/20µs)