ESDA19SC6
Numărul produsului DigiKey
497-10700-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10700-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10700-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA19SC6
Descriere
TVS DIODE 15VWM SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESDA19SC6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Putere - Impuls maxim
300W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Canale unidirecționale
4
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Străpungere (Min)
19V