BTA24-600BWRG
Numărul produsului DigiKey
497-3123-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BTA24-600BWRG
Descriere
TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TO220
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TRIAC Comutator Alternistor – Snubberless 600 V 25 A Orificiu străpuns TO-220
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BTA24-600BWRG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Supratensiune fără rep. 50, 60 Hz (Itsm)
250A, 260A
Producător
STMicroelectronics
Curent - Declanșator poartă (Igt) (Max)
50 mA
Serie
Curent - Menținere (Ih) (Max)
75 mA
Ambalaj
Tub
Configurație
Unic
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip Triac
Comutator Alternistor – Snubberless
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Stare închisă
600 V
Pachet/cutie
TO-220-3
Curent - Stare deschisă (It (RMS)) (Max)
25 A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Tensiune - Declanșator poartă (Vgt) (Max)
1.3 V