ALTAIR05T-800
Numărul produsului DigiKey
497-18621-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ALTAIR05T-800
Descriere detaliată
Convertor offline Contracurent Topologie – 16-SO
Modele EDA/CAD
ALTAIR05T-800 Modele
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-25°C – 125°C (TJ)
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Străpungere
800V
Tensiune - Pornire
13 V
Număr produs de bază
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V