ALTAIR04-900
Numărul produsului DigiKey
497-16143-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ALTAIR04-900
Descriere
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Convertor offline Contracurent Topologie Până la 166kHz 16-SO
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ALTAIR04-900 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Ciclu de funcționare
Producător
STMicroelectronics
Frecvență - Comutare
Până la 166kHz
Ambalaj
Tub
Protecție la defecțiune
Limitare curent, Circuit scurt
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Izolație ieșire
Izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Comutatoare interne
Da
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Străpungere
900V
Pachet dispozitiv furnizor
16-SO
Topologie
Contracurent
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Pornire
13 V
Număr produs de bază
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
11,5V – 23V