1.5KE300CA
Numărul produsului DigiKey
497-6603-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6603-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE300CA
Descriere detaliată
414V Clemă 3,6A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE300CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3,6A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Da
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Stare piesă
Inactual
Capacitanță la frecvență
250pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
256V
Tensiune - Străpungere (Min)
285V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
414V