SW GP560/15-20 AT
Numărul produsului DigiKey
374-1336-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SW GP560/15-20 AT
Descriere
SWITCH REED SPST-NO 1A 125V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Reed med klasskapsling Comutator contact lamelar SPST-NO 10 – 50AT Interval de funcționare 10VA 1A (c.a./c.c.) 125 V Orificiu străpuns
Categorie
Putere - Nominală
10VA
Producător
Standex-Meder Electronics
Timp de funcționare
0.6 ms
Serie
Timp eliberare
0.1 ms
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Axial
Tip
Reed med klasskapsling
Lungime - Generală
2,126" (54,00mm)
Circuit
SPST-NO
Dimensiune - Corp
0,091" diam. x 0,559" L (2,30mm x 14,20mm)
Interval de funcționare
10 – 50AT
Înălțime deasupra plăcii
Interval eliberare
6 – 21AT
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Comutare
1A (c.a./c.c.)
Capacitanță
0.2 pF
Tensiune - Comutare c.a.
125 V
Curent - Transfer
1,5A (c.a./c.c.)
Tensiune - Comutare c.c.
100 V