S18-SSTHS1-R5SA5-30
Numărul produsului DigiKey
374-S18-SSTHS1-R5SA5-30-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S18-SSTHS1-R5SA5-30
Descriere
SEN HALL EFFECT SW NPN CBL LEADS
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Magnetic Comutator efect Hall Magnet NPN Derivații pentru cablu Cilindru, Filetat – M18
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Stil terminație
Derivații pentru cablu
Producător
Standex-Meder Electronics
Frecvență
30 Hz
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Alimentare
8V – 30V
Stare piesă
Activ
Valoare prescrisă de acționare
5,5mT
Tip
Comutator efect Hall
Valoare prescrisă de revenire
3,5mT
Tip ieșire
NPN
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C