S12H-SSTDSO-R5CB2-500
Numărul produsului DigiKey
374-S12H-SSTDSO-R5CB2-500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S12H-SSTDSO-R5CB2-500
Descriere
SEN HALL EFFECT SW NPN CONNECTOR
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Stil terminație
Conector
Producător
Standex-Meder Electronics
Frecvență
500 Hz
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Alimentare
8V – 30V
Stare piesă
Activ
Valoare prescrisă de acționare
Tip
Comutator efect Hall
Valoare prescrisă de revenire
Tip ieșire
NPN
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C