MS05-1A87-75DHR
Numărul produsului DigiKey
374-1047-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS05-1A87-75DHR
Descriere
RELAY REED SPST 500MA 5V
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Releu cu lamelă SPST-NO (1 de formă A) 5V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MS05-1A87-75DHR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip bobină
Fără blocare
Producător
Standex-Meder Electronics
Caracteristici
Diodă
Serie
Stil terminație
Pin PC
Ambalaj
Tub
Valoare nominală etanșare
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de acționare
3,75V c.c.
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune prescrisă de revenire
0,75V c.c.
Tensiune bobină
5V c.c.
Timp de funcționare
0.5 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Timp eliberare
0.1 ms
Valoare nominală contact (Curent)
500 mA
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tensiune de comutare
200V c.a., 200V c.c. – max.
Material contact
Curent bobină
10 mA
Rezistență bobină
500 Ohms