WW3FTR200 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | WW3FTR200 |
Descriere | RES 0.2 OHM 1% 3W AXIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 200 mOhms ±1% 3W Rezistență axială Axial Rezistent la umezeală Bobinat |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | WW3FTR200 Modele |
Categorie | Caracteristici Rezistent la umezeală |
Prod. | Coeficient de temperatură ±90ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 350°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Pachet/cutie |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor Axial |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm) |