WW3FT30R0
Numărul produsului DigiKey
WW3FT30R0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
WW3FT30R0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
WW3FT30R0
Descriere
RES 30 OHM 1% 3W AXIAL
Descriere detaliată
30 Ohms ±1% 3W Rezistență axială Axial Rezistent la umezeală Bobinat
Modele EDA/CAD
WW3FT30R0 Modele
Coeficient de temperatură
±20ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 350°C
Mărime/Dimensiune
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)