WW3FT300R
Numărul produsului DigiKey
WW3FT300RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
WW3FT300RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
WW3FT300R
Descriere
RES 300 OHM 1% 3W AXIAL
Descriere detaliată
300 Ohms ±1% 3W Rezistență axială Axial Rezistent la umezeală Bobinat
Modele EDA/CAD
WW3FT300R Modele
Coeficient de temperatură
±20ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 350°C
Mărime/Dimensiune
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)