WW3FT2R00
Numărul produsului DigiKey
WW3FT2R00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
WW3FT2R00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
WW3FT2R00
Descriere
RES 2 OHM 1% 3W AXIAL
Descriere detaliată
2 Ohms ±1% 3W Rezistență axială Axial Rezistent la umezeală Bobinat
Modele EDA/CAD
WW3FT2R00 Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 350°C
Mărime/Dimensiune
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)