WW3FT10R0
Numărul produsului DigiKey
WW3FT10R0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
WW3FT10R0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
WW3FT10R0
Descriere
RES 10 OHM 1% 3W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Ohms ±1% 3W Rezistență axială Axial Rezistent la umezeală Bobinat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WW3FT10R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Rezistent la umezeală
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 350°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)