RVCU2512FT30M0 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | RVCU2512FT30M0 |
Descriere | RES, HV, 2512, 30 MOHM, 1%, 1W |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 30 MOhms ±1% 1W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Înaltă tensiune Peliculă groasă |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | RVCU2512FT30M0 Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură 100ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Serie | Pachet/cutie 2512 (6332 metric) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Pachet dispozitiv furnizor |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,248" L x 0,126" l (6,30mm x 3,20mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,026" (0,65mm) |