RVCU2512FT30M0
Numărul produsului DigiKey
738-RVCU2512FT30M0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-RVCU2512FT30M0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-RVCU2512FT30M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RVCU2512FT30M0
Descriere
RES, HV, 2512, 30 MOHM, 1%, 1W
Descriere detaliată
30 MOhms ±1% 1W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Înaltă tensiune Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
RVCU2512FT30M0 Modele
Coeficient de temperatură
100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Mărime/Dimensiune
0,248" L x 0,126" l (6,30mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)