RVCU2010FT30M0
Numărul produsului DigiKey
738-RVCU2010FT30M0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-RVCU2010FT30M0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-RVCU2010FT30M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RVCU2010FT30M0
Descriere
RES, HV, 2010, 30 MOHM, 1%, 0.5W
Descriere detaliată
30 MOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Înaltă tensiune Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
RVCU2010FT30M0 Modele
Coeficient de temperatură
100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
2010 (5025 metric)
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,098" l (5,00mm x 2,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)