RVCU2010FT100K | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | RVCU2010FT100K |
Descriere | RES, HV, 2010, 100 KOHM, 1%, 0.5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 100 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Înaltă tensiune Peliculă groasă |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | RVCU2010FT100K Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură 100ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Serie | Pachet/cutie 2010 (5025 metric) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Pachet dispozitiv furnizor |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,197" L x 0,098" l (5,00mm x 2,50mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,026" (0,65mm) |