RVCU2010FT100K
Numărul produsului DigiKey
738-RVCU2010FT100KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-RVCU2010FT100KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-RVCU2010FT100KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RVCU2010FT100K
Descriere
RES, HV, 2010, 100 KOHM, 1%, 0.5
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Înaltă tensiune Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RVCU2010FT100K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
2010 (5025 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,098" l (5,00mm x 2,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)