RVCU1206FT2M00
Numărul produsului DigiKey
738-RVCU1206FT2M00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-RVCU1206FT2M00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-RVCU1206FT2M00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RVCU1206FT2M00
Descriere
RES, HV, 1206, 2 MOHM, 1%, 0.33W
Descriere detaliată
2 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Înaltă tensiune Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
RVCU1206FT2M00 Modele
Coeficient de temperatură
100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,120" L x 0,063" l (3,05mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)