RVCU1206FT1M00 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | RVCU1206FT1M00 |
Descriere | RES, HV, 1206, 1 MOHM, 1%, 0.33W |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Înaltă tensiune Peliculă groasă |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | RVCU1206FT1M00 Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură 100ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,120" L x 0,063" l (3,05mm x 1,60mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,026" (0,65mm) |