RVCU1206FT100K
Numărul produsului DigiKey
738-RVCU1206FT100KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-RVCU1206FT100KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-RVCU1206FT100KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RVCU1206FT100K
Descriere
RES, HV, 1206, 100 KOHM, 1%, 0.3
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Înaltă tensiune Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RVCU1206FT100K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,120" L x 0,063" l (3,05mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)