RTAN1206BTT60R4
Numărul produsului DigiKey
738-RTAN1206BTT60R4TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RTAN1206BTT60R4
Descriere
RES PREC TAN, 60.4 OHM, 1206, 0.
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60.4 Ohms ±0,1% 0,4W, 2/5W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Rezistent la umezeală Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RTAN1206BTT60R4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±10ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,122" L x 0,063" l (3,10mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)