RNCF0805DTE3K60
Numărul produsului DigiKey
738-RNCF0805DTE3K60TR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-RNCF0805DTE3K60CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-RNCF0805DTE3K60DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RNCF0805DTE3K60
Descriere
RES SMD 3.6K OHM 0.5% 1/4W 0805
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.6 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă subțire
Modele EDA/CAD
RNCF0805DTE3K60 Modele
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)