RMCF1206JT15K0
Numărul produsului DigiKey
RMCF1206JT15K0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RMCF1206JT15K0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RMCF1206JT15K0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RMCF1206JT15K0
Descriere
RES 15K OHM 5% 1/4W 1206
Descriere detaliată
15 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
RMCF1206JT15K0 Modele
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)