RMCF1206FT150K
Numărul produsului DigiKey
RMCF1206FT150KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RMCF1206FT150KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RMCF1206FT150KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RMCF1206FT150K
Descriere
RES 150K OHM 1% 1/4W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RMCF1206FT150K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)