RMCF0805JT10K0
Numărul produsului DigiKey
RMCF0805JT10K0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RMCF0805JT10K0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RMCF0805JT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RMCF0805JT10K0
Descriere
RES 10K OHM 5% 1/8W 0805
Descriere detaliată
10 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
RMCF0805JT10K0 Modele
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)