RMCF0603JT330K
Numărul produsului DigiKey
RMCF0603JT330KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RMCF0603JT330KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RMCF0603JT330KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RMCF0603JT330K
Descriere
RES 330K OHM 5% 1/10W 0603
Descriere detaliată
330 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
RMCF0603JT330K Modele
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,031" l (1,55mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)