RMCF0603FT4K70
Numărul produsului DigiKey
RMCF0603FT4K70TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RMCF0603FT4K70CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RMCF0603FT4K70DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RMCF0603FT4K70
Descriere
RES 4.7K OHM 1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RMCF0603FT4K70 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,031" l (1,55mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)