RMCF0402FT150R
Numărul produsului DigiKey
RMCF0402FT150RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RMCF0402FT150RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RMCF0402FT150RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RMCF0402FT150R
Descriere
RES 150 OHM 1% 1/16W 0402
Descriere detaliată
150 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Rezistență cip 0402 (1005 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
RMCF0402FT150R Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)