RC14KT100K este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Stackpole Electronics Inc
În stoc: 5.311
Fișă de date
100 kOhms ±10% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Neinductiv, Rezistență la impuls Compoziție carbon
RC14KT100K
Numărul produsului DigiKey
738-RC14KT100KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RC14KT100K
Descriere
RES 100K OHM 10% 1/4W AXIAL
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
RC14KT100K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Neinductiv, Rezistență la impuls
Prod.
Coeficient de temperatură
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet/cutie
Stare piesă
Inactual
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)