RAVF164DJT10K0
Numărul produsului DigiKey
RAVF164DJT10K0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RAVF164DJT10K0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RAVF164DJT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RAVF164DJT10K0
Descriere
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
Descriere detaliată
10k Ohm ±5% 100mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±200ppm/°C 1206 (3216 metric), Convex, Terminale cu latură lungă
Modele EDA/CAD
RAVF164DJT10K0 Modele
Putere per element
100mW
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Rezistență (ohmi)
10k
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)