HVCB2512FDD50K0
Numărul produsului DigiKey
HVCB2512FDD50K0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
HVCB2512FDD50K0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
HVCB2512FDD50K0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HVCB2512FDD50K0
Descriere
RES 50K OHM 1% 2W 2512
Descriere detaliată
50 kOhms ±1% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
HVCB2512FDD50K0 Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Mărime/Dimensiune
0,250" L x 0,125" l (6,35mm x 3,18mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,76mm)