HVCB2512FDD50K0 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HVCB2512FDD50K0 |
Descriere | RES 50K OHM 1% 2W 2512 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 50 kOhms ±1% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Peliculă groasă |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | HVCB2512FDD50K0 Modele |
Categorie | Caracteristici Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls |
Prod. | Coeficient de temperatură ±100ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,250" L x 0,125" l (6,35mm x 3,18mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,030" (0,76mm) |